Galerie zdjęć!Fanpage FB Kanał na Telegramie

O Mnie

Paweł Stanisław Grzegorz Dąbrowski - ur. 8.06.1993 w Łomży. Obecnie mieszkam w Rajgrodzie. Z wykształcenia: technik informatyk. Skończyłem także studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży (obecnie: Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych). Pracuję we francuskiej korporacji, którą każdy zna jako Specjalista ds. Inwestycji Sieciowych. Amatorsko lubię robić zdjęcia. Wcześniej trochę filmowałem, moje filmy publikowałem na YouTube najpierw jako dhpaulus, potem jako Paweł Dąbrowski, następnie PD-Film a na koniec - Wilk z Podlasia. Od 24.10.2022 jestem krótkofalowcem, mam pozwolenie radiowe kat. 3 i znak wywoławczy SQ4PS. Jestem jeszczem narodowcem - aktywnie działam w ruchu Rodacy Kamraci. Za wsparcie w zakresie fotografii dziękuję Panu Iwo Świątkowskiemu, prowadzącemu własną galerię pod adresem: ul. Polowa 16/23, II piętro. Bez niego na pewno nie zajmował bym się robieniem zdjęć :-) Mam „na koncie” I miejsce w konkursie fotograficznym „Wolontariusz? Tak to ja!” (2016) oraz dwa wernisaże „… nad Jeziora” (2017, 2018). Poniżej moja videorelacja z pierwszego z nich (5. EFFiSW Łomża Ja i Ty, Galeria Kreatywna Iwo Świątkowski).

Mój sprzęt fotograficzny

Ponieważ zdjęcia wykonuje wyłącznie amatorsko, nie mam z tego tytułu żadnych przychodów, sprzęt również mam skromny. Robię zdjęcia aparatem Panasonic Lumix DC-FZ82 a podręczny mój aparat mieści się w smartfonie Xiaomi Redmi Note 9T, który jest moim telefonem daily. Podstawową obróbkę zdjęć robię programem PhotoScape (proszę nie mylić z PhotoShop) a zaawansowaną - Lightroom.

O Stronie

Stronę tą prowadzę od października 2016 roku (sama domena została zarejestrowana rok wcześniej, bo 3.11.2015 r.). Publikuję tutaj głównie moje fotorelacje z wydarzeń na jakich mam przyjemność być. Pierwsza galeria dotyczy 24. finału Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy w Łomży. Ta galeria zdjęć bazuje na Piwigo. Piwigo jest oprogramowaniem typu galeria zdjęć www, stworzone przez programistów oraz aktywną społeczność użytkowników. Dzięki rozszerzeniom Piwigo jest łatwe w dostosowaniu do własnych potrzeb. A co najważniejsze Piwigo jest oprogramowaniem otwartym. Strona fotodabrowski.eu jest obecnie najdłużej funkcjonującą stroną ze wszystkich jakie posiadam.